top of page

השתלת שיניים All On 6

אבחון אונליין

עליכם לשלוח לנו צילום סיטי / פנורמי:

Image by Umanoide
צילום שינים

מצויין, בקרוב מאוד נשלח אליך את תוצאות האבחון ונוכל להתקדם לשלבים הבאים.

השימוש בשתלים דנטליים קיים כבר שנים רבות, אך הטכנולוגיה והחומרים השתפרו כל הזמן. בעבר, אם לא הייתה לך מספיק עצם הדרושה להשתלה, היית צריך לעבור השתלת עצם - הליך כירורגי שדורש זמני ריפוי ארוכים יותר. טכניקת השתלת שיניים All On 6 נוצרה במיוחד עבור אותם מטופלים הזקוקים להשתלת שיניים, אך חוזק העצם ורקמת החניכיים שלהם מוגבלת. 

השתלת שיניים All On 6

בטכניקת השתלת שיניים All on 6 עושים שימוש ב-6 שתלים לכל לסת: בחלק הקדמי של הפה בדרך כלל אין את בעיית איבוד עצם, לכן ניתן לבצע שם שתלים ארוכים וחזקים. בחלק האחורי של הלסתות משתילים שתלים אלכסוניים הנכנסים מצידי הסינוסים, השתלים מנצלים כמות עצם גדולה הנמצאת בקדמת הסינוס. השתלת All On 6 מתבצעת בהדמיית תלת מימד אשר מאפשר לרופא לראות את מבנה הלסת ולקבוע את מיקום השתלים באופן בדוייק בהתאם. 

3 יתרונות מרכזיים של השתלת שיניים All On 6

  • איכות החיים של המטופל משתפרת באופן משמעותי: לאחר השתלת שיניים All On 6  חווית האכילה, נוחות הלעיסה, בריאות החניכיים, שמירה על משקל תקין (המושפע מלעיסה מהירה ובליעת המזון מהר מדי), וכמובן, האסתטיקה של הפה והחיוך.

  • יציבות:  השתלים הדנטליים בהשתלת שיניים All on 6 ארוכים בהרבה מהשתלים הרגילים על מנת למקסם את יציבותם בתוך העצם. לכן, עבור מטופלים מחוסרי עצם טכניקת  All on 6 מציעה פתרון מצויין, ובמקרים מסויימים ניתן לבצע את ההשתלה ללא הרמת סינוס והשתלת עצם.

  • עלות הטיפול נמוכה יותר: עלות השתלת שיניים All on 6 עשויה להיות נמוכה יותר מהשתלות שיניים המצריכים מספר רב יותר של שתלים או דורשים יישום של טכניקות אחרות באמצעות השתלות עצם או פרוצדורות כירורגיות מורכבות יותר.

הליך הטיפול של השתלת שיניים All On 6:

השתלת שיניים All on 6 בטורקיה מחולקת ל 2 ביקורים בני שבוע ימים:

בביקור הראשון המטופל יגיע ל7 ימים על מנת להשתיל את השתלים: במהלך השתלת שיניים All on 6, השתלים ממוקמים באופן אסטרטגי בהתאם למבנה הלסת. מיקום השתלים מבטיח תמיכה מרבית לשיניים החדשות. ההשתלה תתבצע ביום הראשון של המטופל באיסטנבול. לאחר ההשתלה, המטופל יחזור למלון וינוח במשך 2-3 ימים עד שתרד הנפיחות, לאחר מכן נתאים למטופל שיניים זמניות איתם ישאר המטופל במשך 5 חודשים.

 

תקופת ריפוי: במהלך החודשים הקרובים משתלבים השתלים עם עצם הלסת בתהליך הנקרא אוסאואינטגרציה. תהליך זה מבטיח בסיס עצם איתן לשיניים החדשות.

 

כעבור 3-5 חודשים המטופל יגיע לביקור השני והאחרון עבור השלמת הטיפול. 

5. הנחת הכתרים: כעבור 3-5 חודשים המטופל יגיע לביקור השני והאחרון עבור השלמת הטיפול. בביקור זה מחברים לשתלים סט שיניים מותאם וקבוע. שיניים אלו נועדו להיראות ולתפקד בדיוק כמו שיניים טבעיות.

האם אחוש כאבים אחרי השתלת שיניים All On 6 ?

זה נורמלי להרגיש אי נוחות מסוימת בימים שלאחר ההשתלה, עלייך יהיה לנטול אנטיביוטיקה ומשככי כאבים למשך הימים הראשונים. אחרי השתלת שיניים מופיעים לפעמים שטפי דם ונפיחות שמגיעה לשיאהּ כשלושה ימים לאחר השתלת השיניים, הכאב וכל התסמינים חולפים לאחר שבוע - שבועיים מיום הניתוח. עם זאת, זמן ההחלמה המלא הממוצע של שתלים דנטליים הוא בין שלושה לשישה חודשים. 

מהו שיעור ההצלחה של השתלת שיניים All On 6 ?

אחוזי ההצלחה בטיפול השתלת שיניים All On 6 גבוהים מאוד והשתלות שיניים All on 6 בטורקיה אמורות להחזיק מעמד שנים רבות. עם הטיפול והתחזוקה הנכונים, השתלת שיניים All on 6 בטורקיה יכולה להיות בעלת אחוזי הצלחה של למעלה מ-98%, אך חשוב להיות מודעים להנחיות שמירת הגיינת הפה לאחר ההליך על מנת להאריך את אורך חיי השתלים.

הבדלים בין All on 4 ל-All on 6

גם השתלת שיניים  All on 6 וגם השתלת שיניים All on 4 בעלי אחוזי הצלחה מרשימים של 98%. ברוב המקרים בשני ההליכים לא ידרש השתלת עצם (מלבד במקרים בהם מחסור העצם הוא קיצוני).

  • ההבדל המשמעותי הראשון בין השיטות הוא של-All on 6 יש שני שתלים יותר מ-All on 4.

  • שני השתלים הנוספים הופכים את הליך השתלת All on 6 ליציב יותר מאשר All on 4.

  • העלות של All on 4 לעומת All on 6 שונה, שכן הוספת שני שתלים מייקרת את השתלות השיניים של All on 6.

  • השתלים הדנטליים של All on 6 מאפשרים פיזור של לחץ באופן שווה יותר מאשר All on 4 עקב פריסה רחבה יותר של השתלים לאורך כל הלסת.

  • בהשתלת שיניים All on 6 ניתן להלביש 14 כתרים בכל לסת, לעומת 10-12 כתרים בלבד בטכניקת All on 4

מעוניינים בהצעת מחיר?

מלאו את הפרטים הבאים והצעת המחיר תשלח אליכם בתוך 1-2 ימים

צילום שיניים

תוכנית הטיפול תשלח אלייך בתוך 1-2 ימי עסקים :)

מי אנחנו

אנו רוצים להציג בפניכם את מרכז טיפולי השיניים המתקדם בישראל, בה אנו מתמחים במתן שירותי השתלות שיניים אסתטיים יוצאי דופן.

מה שמייחד אותנו ממרפאות שיניים אחרות שאצלנו המרפאה היא גם מעבדת השיניים, דבר שחוסך משמעותית בזמני הטיפול ומאפשר לנו להעניק טיפולים איכותים במחירים שוברי שוק!
אנו משתמשים בהדמיה דיגיטלית ב-AI שהיא אחת מפריצות הדרך היותר משמעותיות בתחום.

מאחר ואנו שמים את המצוינות בראש סדר העדיפויות, צוות הרופאים שלנו עובר הכשרות מתמשכות כדי להישאר מעודכן בהתקדמות ובהתפתחות של הליכי השתלות השיניים. כל זה בכדי להבטיח מיקום שתלים מדויק ותוצאות אסתטיות אופטימליות.
בסופו של דבר המטרה העליונה שלנו היא שכל מטופל שנכנס בדלת המרפאה, יצא עם חיוך גדול ומלא שיניים.

bottom of page