top of page

שיקום פה בטורקיה

מעוניינים בהצעת מחיר?

מלאו את הפרטים הבאים והצעת המחיר תשלח אליכם בתוך 1-2 ימים

צילום שיניים

תוכנית הטיפול תשלח אלייך בתוך 1-2 ימי עסקים :)

מרפאת שיניים טורקיה.webp

אנחנו במדיפליי בחרנו עבורכם על פי קריטריוני איכות קפדניים את מרפאת טיפולי השיניים הטובה ביותר בטורקיה

✓   ליווי אישי מתחילת הטיפול במהלכו ועד סופו

✓   הסעות צמודות מהשדה למלון ולבית החולים

✓   צוות רופאים עם נסיון של עשרות אלפי מטופלים
✓   הציוד המתקדם ביותר

✓   מתורגמן דובר עברית במרפאה

אבחון אונליין

עליכם לשלוח לנו צילום סיטי / פנורמי:

Image by Umanoide
צילום שינים

מצויין, בקרוב מאוד נשלח אליך את תוצאות האבחון ונוכל להתקדם לשלבים הבאים.

תוכנית הטיפול לשיקום הפה בטורקיה חייבת להיות מותאמת אישית למטופל, לפי מצב הפה והשיניים, הבריאות הכללית והצרכים והרצונות הספציפיים. תוכנית שיקום הפה מחייבת מעורבות של מומחים לביצועי השתלות שיניים, טיפולי שורש, יישור שיניים, פרוצדורות של כירורגיית פה ולסת ועוד.

השלב הראשון בתוכנית הטיפול לשיקום הפה בטורקיה הוא אבחון מקיף של מצב הפה והשיניים, הרופא במרפאת השיניים שלנו בטורקיה יערוך סדרת צילומים שיתנו תמונה מלאה על המצב הפה הלסת והשיניים. לפי הצילום הרופא יחליט על תוכנית טיפול מתואמת אישית למטופל.

שיקום הפה: תוכניות טיפול נפוצות

שיקום פה באמצעות כתרים 

כתר הוא שלב בסיסי מאוד בתהליך של שיקום הפה ותפקידו לשחזר באופן מדויק ככל שאפשר את השן קיימת שחוקה, פגומה, שבורה, או לאחר טיפול שורש, או שן חסרה. ישנם סוגים שונים של כתרים כאשר הפופולריים ביותר הם כתרי חרסינה וכתרי Emax. 

Image by Ozkan Guner

כתרי זירקוניה 

כתרי זירקוניה עשויים מחומר חזק ועמיד דמוי יהלום המכונה זירקוניום דו חמצני.  כתרי זירקוניה פופולריים מכיוון שהם חזקים מאוד, מה שהופך אותם לאופציה טובה לשיקום שיניים אחוריות או שיניים שחוות לחץ כבד של נשיכה ולעיסה, הם לא משנים את צבעם ולא ניתן להכתים אותם. ֿ

כתרי Emax 

כתרי Emax עשויים מסוג חרסינה הנקרא ליתיום דיסיליקט.

חומר זה ידוע ביופיו ובאסתטיקה שלהם, יש להם שקיפות טבעית וניתן לייצר אותם בצורה מדוייקת וטבעית יותר, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור שיניים קדמיות.

שיקום פה באמצעות השתלת שיניים

השתלה שיניים היא הליך כירורגי בו משתילים שתל העשוי מטיטניום אל תוך העצם, השתל משמש בסיס לכתר ומהווה תחליף לשן חסרה. השתלת שיניים הינה הליך נחוץ לאחר עקירה. עקירת שן גורמת לכך שהעצם מצטמצמת כיוון שאין יותר שן שזקוקה לבסיס שמספקת העצם, כשהעצם מצטמצמת היא למעשה מקשה על השתלת שן חדשה ועלולה לפגוע גם בשיניים הסמוכות. במקרים בהם העצם מצומצמת יש לעבור הרמת סינוס והשתלת עצם לפני השתלת השיניים.

Image by Bogdan condr

הכל על 6 שתלים ( All on 6)

בטכניקת השתלת שיניים All on 6 עושים שימוש ב-6 שתלים לכל לסת: בחלק הקדמי של הפה בדרך כלל אין את בעיית איבוד עצם, לכן ניתן לבצע שם שתלים ארוכים וחזקים. בחלק האחורי של הלסתות משתילים שתלים אלכסוניים הנכנסים מצידי הסינוסים, השתלים מנצלים כמות עצם גדולה הנמצאת בקדמת הסינוס. השתלת All On 6 מתבצעת בהדמיית תלת מימד אשר מאפשר לרופא לראות את מבנה הלסת ולקבוע את מיקום השתלים באופן בדוייק בהתאם. 

הכל על 4 שתלים ( All on 4)

טכניקת הכל על 4 שתלים ( All on 4) דומה לטכניקת השתלת שיניים All on 6, אך בשונה ממנה שיטה זו עושה שימוש ב 4 שתלים בלבד לכל לסת.

הבדלים בין תותבת על 4 שתלים לתותבת על 6 שתלים

גם תותבת על 4 שתלים לתותבת על 6 שתלים בעלי אחוזי הצלחה מרשימים של 98%. ברוב המקרים בשני ההליכים לא ידרש השתלת עצם (מלבד במקרים בהם מחסור העצם הוא קיצוני).

  • ההבדל המשמעותי הראשון בין השיטות הוא של בתותבת על 4 שתלים יש פחות שתלים מאשר לתותבת על 6 שתלים

  • שני השתלים הנוספים הופכים את הליך תותבת על 6 שתלים ליציבה יותר מאשר תותבת על 4 שתלים.

  • העלות של All on 4 לעומת All on 6 שונה, שכן הוספת שני שתלים מייקרת את השתלות השיניים של All on 6.

  • השתלים הדנטליים בתותבת על 6 שתלים מאפשרים פיזור של לחץ באופן שווה יותר מאשר תותבת על 4 שתלים עקב פריסה רחבה יותר של השתלים לאורך כל הלסת.

  • בתותבת על 6 שתלים ניתן להלביש 14 כתרים בכל לסת, לעומת 10-12 כתרים בלבד בתותבת על 4 שתלים.

הרמת סינוס

הרמת סינוס זהו הליך כירורגי שנקרא בשפה המקצועית "Sinus Lift" ואותו מבצעים במטופלים שצריכים לבצע השתלת שיניים (שתל דנטלי אחד או מספר שתלים) ויש להם חוסר בעצם בלסת העליונה. מדובר על השתלת עצם או תחליף עצם בחלק האחורי של הלסת העליונה כדי ליצור בסיס איתן שאליו יושתל בהמשך השתל הדנטלי.

bottom of page