top of page

הרמת סינוס - כל המידע המקיף

אבחון אונליין

עליכם לשלוח לנו צילום סיטי / פנורמי:

Image by Umanoide
צילום שינים

מצויין, בקרוב מאוד נשלח אליך את תוצאות האבחון ונוכל להתקדם לשלבים הבאים.

הרמת סינוס זהו ניתוח כירורגי שאותו מבצעים במטופלים שצריכים לבצע השתלת שיניים אך יש להם חוסר בעצם בלסת העליונה. מדובר על השתלת עצם או תחליף עצם בחלק האחורי של הלסת העליונה כדי ליצור בסיס חזק שאליו יושתל בהמשך השתל הדנטלי.

למה עושים הרמת סינוס.png

מהו סינוס? סינוס הוא חלל אוויר הנמצא מעל הלסת העליונה בצד ימין ושמאל. עם השנים עצם החניכיים מאבדת מהנפח שלה והסינוס יורד כלפי מטה, במצב כזה אין אפשרות לבצע שתלים ויש לעשות הרמת סינוס.

למה עושים הרמת סינוס? 

לעיתים כמות עצם הלסת (גובה ורוחב) באזור המיועד להשתלה לא מספיקה והרופאים חוששים לבצע השתלה, או שלא ניתן לבצע שתלים משום שהעצם לא יתן אחיזה מספקת לשתלים או במקרים גרועים יותר השתל עלול להכנס אל תוך חלל הסינוס. 

איך עושים הרמת סינוס?

במרפאה שלנו במצעים הרמת סינוס סגורה, מייצרים פתח קטן דרך הלסת המאפשר גישה לסינוס, ודרכו דוחסים את תחליף העצם לתוך הסינוס. היתרון בטיפול כזה הוא שניתן השתיל ישירות את השתל ממש באותו הזמן וכך לחסוך ביקור נוסף או המתנה ארוכה.

מה ההבדל בין הרמת סינוס והשתלת עצם?

הרמת סינוס היא בעצם השתלת עצם, אך ההבדל בין הרמת סינוס להשתלת עצם הוא במיקום השתלת העצם, בהרמת סינוס מבצעים השתלת עצם בלסת העליונה מתחת לחללי הסינוסים ובעצם גורמים להרמה של חלל הסינוס על ידי השתלה של עצם. 

הרמת סינוס - החלמה 

ההחלמה מהליך הרמת סינוס נמשכת 5 - 8 חודשים, במהלך תקופת ההחלמה נבנת עצם מסביב לשתלים וכך הם למעשה מחליפים את שורשי השיניים המקוריים, לאחר 5 -8 חודשים המטופל יחזור למרפאה להרכבת הכתרים על גבי השתלים.

הרמת סינוס - מחיר

מחיר הרמת סינוס בישראל נע בין 6,000₪ - 15,000₪, מחיר שעבורו תצטרכו לקחת משכנתא.

לעומת זאת, מחיר הרמת סינוס בטורקיה מסתכם ב 1,600₪ בלבד! זהו חיסכון עצום, במחיר של 2 הרמות סינוס בישראל תוכלו לקבל טיפול שיניים מקיף בטורקיה הכולל הרמות סינוס, שתלים וכתרים בכל הפה.

ציפוי שיניים בטורקיה מחיר.png

אתם בוודאי שואלים את עצמכם, איך זה יתכן שמחיר שיקום פה בטורקיה כל כך זול? האם יש קאצ׳ מאחורי המחירים הזולים? עשינו לכם קצת סדר

מחיר שיקום פה בטורקיה זול מכמה סיבות:

1. יוקר מחיה

יוקר המחיה בטורקיה נמוך באופן משמעותי בהשוואה למדינות מפותחות אחרות, מה שאומר שגם מחיר שיקום פה יהיה בהתאם. עלות המחיה הנמוכה נובעת ממחירים נמוכים יותר של עבודה ותפעול, המתגלגלת על המטופלים בצורה של עלויות טיפול נמוכות יותר.

 

2. תמחור תחרותי

טורקיה היא שוק תחרותי ביותר לטיפולי שיניים, עם מרפאות שיניים רבות שמתחרות על מטופלים. תחרות זו מובילה מחיר שיקום פה נמוך יותר, שכן מרפאות שואפות למשוך מטופלים עם תמחור תחרותי.

 

3. טיפול באיכות גבוהה

למרות העלות הנמוכה יותר של שיקום פה בטורקיה, מטופלים יכולים לצפות לקבל טיפול שיקום פה באיכות גבוהה ואף יותר גבוהה ממדינות אחרות. מרפאות שיניים בטורקיה מצוידות בטכנולוגיה ובציוד העדכני ביותר, הרופאים הינם בעלי הכשרה גבוהה ובעלי ניסיון רב של אלפי מטופלים שעברו בידיהם.

 

4. תמיכה ממשלתית

ממשלת טורקיה תומכת בתעשיית התיירות מרפא והעמידה אותה בראש סדר העדיפויות למשוך תיירי שיניים למדינה. הדבר הוביל לגידול במספר המרפאות לטיפולי שיניים ולהורדת עלות הטיפולים.

מעוניינים בהצעת מחיר?

מלאו את הפרטים הבאים והצעת המחיר תשלח אליכם בתוך 1-2 ימים

צילום שיניים

תוכנית הטיפול תשלח אלייך בתוך 1-2 ימי עסקים :)

מרפאת שיניים טורקיה.webp

אנחנו במדיפליי בחרנו עבורכם על פי קריטריוני איכות קפדניים את מרפאת טיפולי השיניים הטובה ביותר בטורקיה

✓   ליווי אישי מתחילת הטיפול במהלכו ועד סופו

✓   הסעות צמודות מהשדה למלון ולבית החולים

✓   צוות רופאים עם נסיון של עשרות אלפי מטופלים
✓   הציוד המתקדם ביותר

✓   מתורגמן דובר עברית במרפאה

bottom of page